Latisse Kirpik Serumu

Latisse kirpik serumu, Fiyatı sipariş, satın alma gibi konularda sizlerin yanınızdayız. Dilerseniz ilgili makale ile sizleri baş başa bırakalım. Bazen daha kalın, daha dolgun ve daha uzun kirpikler, en sevdiğiniz maskarayla elde edilemez. Ya da belki kirpiklerin istediğiniz kadar dolgun ve çekici görünmediğini fark etmişsinizdir ve işte o zaman profesyonel seviyedeki bakımları ortaya çıkarmanız gerekir.

Diğer kirpik serumlarından farklı olarak Latisse, yetersiz miktarda kirpik için tıbbi terim olan hipotrikozla savaşmak için FDA onaylı tek çözümdür. Kirpiklerinizi uzatmak, kalınlaştırmak ve koyulaştırmak için kanıtlanmış, etkili ve güvenli bir tedavi arıyorsanız, Latisse sizin için bir seçenek olabilir.

Aşağıda, Latisse’in ilk dozunu kullanmadan önce bilmeniz gereken her şeyi açıklıyoruz.

latisse satın al
latisse satın al

Latisse nedir?

Latisse, özellikle göz çevresindeki kılları büyütmede sorun yaşayan, yetersiz kirpikleri olan veya stres veya hastalık nedeniyle kirpik dökülmesi yaşayan kişiler için kirpikleri uzatmak için kullanılan FDA onaylı bir tedavidir.

Medicine’de Oftalmoloji Yardımcı Dr. Nalan Demir , “İlginç bir şekilde, aslında yüksek göz tansiyonları nedeniyle görme kaybına neden olabilen bir durum olan glokomu tedavi etmek için kullanılan bir göz damlası ilacıydı” diye açıklıyor.

“Bu ilacın bilinen bir yan etkisi, hastaların kirpiklerini uzun ve kalın yapmasıydı, bu nedenle kirpik tedavisi olarak yeniden pazarlandı.”

Kurul onaylı dermatolog ve ünlü cilt bakımı uzmanı Dr. Nalan demir, bize daha da fazla fikir veriyor. “Latisse, kirpik diplerine uygulanan, kirpiklerin büyümesini, uzunluğunu, kalınlığını ve koyuluğunu arttırmaya yardımcı olan bir solüsyondur.

Özel olarak oluşturulan formül sayesinde saç büyümesini teşvik ederek daha ince kirpiklere neden olan genetik bir bozukluğu olan kişiler için faydalıdır” diyor.

“Latince’deki aktif bileşen bimatoprost, doğal kimyasal prostaglandin eksikliği olan insanlara yardımcı olmak için kirpiklerimiz için saç büyümesini uyaran vücudumuzdaki doğal kimyasalı taklit eder.”

Latisse’in Faydaları
Kirpik kalınlığını artırır
Kirpik büyümesini teşvik eder
Kontakt lenslerle kullanılabilir
Güvenli ve etkili

kirpik uzatıcı serum

Latisse, kirpik dökülmesi yaşayan çoğu insanda güvenli, etkili ve kullanıma uygundur. Latisse’deki ana bileşen bimatoprost, kirpiklerin daha kalın ve daha uzun uzamasını teşvik eder.

Hekimler “Kirpik kıllarının uzamasına yardımcı olan aktif bileşen, saç folikülündeki reseptörlere bağlanan, saç büyümesini, uzunluğunu, koyuluğunu ve kalınlığını artıran yağ asidinden türetilen bir bileşik olan bimatoprost içerir” diye açıklıyor.

Latisse’i kullanırken sonuçları birkaç hafta içinde görmeyi bekleyebilirsiniz. Brissette, “Bir kirpiğin büyüme döngüsü iki aydır, bu nedenle tam sonuçları görmek için bu süre boyunca kullanmanız gerekir, ancak insanlar genellikle birkaç hafta sonra büyümenin arttığını fark etmeye başlar” diyor.

Latisse’ye Nasıl Hazırlanırsınız?

Latisse’i uygulamadan önce yüzünüzün tamamen temiz olduğundan emin olun ve herhangi bir göz makyajını balsam veya yağ temizleyici kullanarak çıkarmaya özen gösterin.

Temizledikten sonra yüzünüzü iyice kurulayın. Kontak takıyorsanız, tedavinizi uygulamadan önce bunları çıkarın.

Latisse’i Kullanırken Neler Beklenmeli?
Latisse’i kullanmak inanılmaz derecede kolaydır. Uygulamak için, ince, eyeliner benzeri fırçaya birkaç damla Latisse solüsyonu koyun ve üst kirpik çizginizin tabanı boyunca hafifçe fırçalayın.

Göz kapağınızın iç köşesinden başlayın ve tıpkı en sevdiğiniz göz kalemini sürer gibi dış köşeye doğru bir çizgi çizin. “Genellikle bir güzellik mağazasından ince bir eyeliner fırçası almanızı (ürünle birlikte gelen yerine), damlayı fırçaya sürmenizi, kirpiklerin hemen dibine ince bir tabaka sürmenizi öneririm.

Göz kapağı derisine çok fazla temas etmekten veya gözlere damlamasına izin vermekten kaçınmalısınız, ”diyor Brissette. Solüsyonu uyguladıktan sonra, fazla ürünü temizlemek için bir kağıt mendil kullanın.

Kirlenmeyi önlemek için her göz için yeni bir eyeliner fırçası kullanmalı ve her kullanımdan sonra çubuğu atmalısınız.

Latisse, “daha çoktur” durumlarından biri değildir. Günde sadece bir kez uygulamalısınız. Günde birden fazla uygulamanız kirpiklerinizi daha hızlı uzatmaz.

Latisse’in bir turu 16 hafta sürer. Birkaç haftalık kullanımdan sonra kirpiklerinizin uzunluğunda ve dolgunluğunda gözle görülür bir fark görmeye başlamalısınız.

Briskete exe göre, “Bir kirpiğin büyüme döngüsü 2 aydır, bu nedenle tam sonuçları görmek için bu süre boyunca kullanmanız gerekir, ancak insanlar genellikle birkaç hafta sonra büyümenin arttığını fark etmeye başlar.” Tedavinize devam etmeye karar verirseniz, doktorunuzla konuşmalısınız.

Potansiyel Yan Etkiler

Latisse’i kullanmak inanılmaz derecede güvenli olsa da, dikkat edilmesi gereken birkaç yan etkisi vardır. “Bazıları, artan kan akışı nedeniyle tedavi edilen bölgelerde ciltte kızarıklık geliştirir.

Guanche, kaşıntılı veya rahatsız edici olmadığı sürece tolere edilebilir bir etki olduğunu söylüyor. “Yeşil göze sahip olanlar göz rengi koyulaşması konusunda uyarılmalıdır.

Bu, Latisse’in kapak derisi üzerine yerleştirildiği çalışmalarda bildirilmemiştir, ancak latanoprost’u glokom için kullanan kişilerde nadiren bildirilmiştir. Mavi ve kahverengi gözlü insanlar etkilenmez.”

Brissette, çoğu kişinin Latisse’i iyi tolere ettiğini ancak hassas gözleri olan kişilere, hamilelere veya emzirenlere önermediğini söylüyor, “Kızarıklığa, göz kuruluğuna yol açabileceği için hassas cilde veya göze sahip kişilere önermiyorum.

Bazı kişilerde gözlere ve hatta arpacık oluşumuna neden olabilir. Hamile ve emzirirken de kullanılması önerilmez.” Ürünü uyguladığınız yerde koyulaşmış göz kapakları yaşama potansiyeli de vardır, ancak bu, yalnızca ihtiyacınız olanı kirpik çizgisi boyunca uyguladığınızdan emin olarak azaltılabilir.

latisse kirpik serumu fiyatı

Latisse Fiyatı Ne Kadar?

Latisse yalnızca reçeteyle alınabilir, ancak Latisse’i ücretsiz çevrimiçi doktor ziyareti ile satın alabileceğiniz Pek fazla sayıda web sitesi yoktur. Latisse’in bu web sitelerinden ortalama maliyeti, 30 günlük tedarik için 125 ABD Doları ile 150 ABD Doları arasında değişmektedir. Yani aylık olarak satılmaktadır.

Jenerik bimatoprost genellikle sigorta ve medicare kapsamındadır, ancak marka reçetesi arıyorsanız, Latisse’in maliyeti genellikle eczaneniz aracılığıyla 125 ila 150 ABD Doları arasındadır.

Bakım Sonrası
Latisse kirpik dökülmesine kalıcı bir çözüm değildir. Genellikle yalnızca siz solüsyonu kullanırken etkilidir; bu nedenle kullanmayı bıraktığınızda, birkaç ay sonra uzunluk ve dolgunlukta bir azalma görebilirsiniz.

Bunu yaparsanız, devam eden tedaviyi tartışmak için bir doktora görünebilirsiniz. Latisse, herhangi bir olumsuz yan etki geliştirmediğiniz sürece tekrar tekrar kullanılabilir.

Kontakt lens kullanıyorsanız, solüsyonu uyguladıktan sonra tekrar takmak için yaklaşık 15 dakika beklemelisiniz.

Latisse’i kullanırken maskara kullanabilirsiniz, ancak maskaranızın tamamının göz çevrenizden çıkarıldığından emin olmak isteyeceksiniz. Latisse’i uygularken, solüsyonun kirpiklerinize tam olarak nüfuz etmesini engelleyebileceğinden.

Latisse ile kazanacaklarınız!
Kirpik kaybı veya kirpik dolgunluğunda azalma yaşıyorsanız, Latisse kirpiklerinizi tam görkemine geri döndürmenin güvenli, etkili ve kolay bir yoludur.

Bir tedaviden sonra, muhtemelen başka bir tura ihtiyaç duymadan önce sonuçlarınızın birkaç ay sürmesini bekleyebilirsiniz.

SİPARİŞ VERMEK İÇİN BİZLERİ SOSYAL MEDYA KANALLARIMIZDAN YADA 05466332959 NOLU WHATSAPP HATTIMIZDAN ULAŞABİLİRSİNİZ.

(Visited 45 times, 1 visits today)