Yeşilköy Tıp Merkezi

Yeşilköy Tıp Merkezi Reference Aesthetic Profesyonel Saç Ekim Hizmeti,  Uzun süredir hayalini kurduğunuz saç ekimi konusunda hayallerinizi gerçekleştirmek adına, aklınıza takılan tüm noktalarda Reference Aesthetic hair clinic olarak destekçiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Referans Estetik Saç ekimi konusunda sürecin nasıl işlediğine dair aklınızdaki soru işaretlerini tüm ayrıntıları ile değerlendirelim.

Uzun süredir hayalini kurduğunuz saç ekimi konusunda hayallerinizi gerçekleştirmek adına, aklınıza takılan tüm noktalarda Reference Aesthetic olarak destekçiniz olmaktan mutluluk duyuyoruz. Saç ekimi konusunda sürecin nasıl işlediğine dair aklınızdaki soru işaretlerini tüm ayrıntıları ile değerlendirelim.

Online Konsültasyon: Saç ekimine karar verdiğinizde ilk adı online konsültasyon olmaktadır. Saçınızın yan bölümlerden, tepe, ön ve arka kısımlardan olmak üzere çeşitli açılardan fotoğraflarını uzmanlarımıza gönderiyorsunuz. Gelen fotoğraflar üzerinde incelemeler yapan ekip arkadaşlarımız, değerlendirme sonuçlarına göre size uygun bir saç ekim planı çıkaracaklardır.

Bu planı sizlerle paylaştıktan sonra karşılıklı yeni bir değerlendirme söz konusu olabilecektir. fotoğraflarınızın uzmanlarımıza ulaşabilmesi konusunda WhatsApp veya mail sistemimizi kullanabilirsiniz.

Randevu Oluşturma: Online konsültasyon işleminin ardından sürecin daha sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için yüz yüze görüşebilmek önemli bir adımdır. Bu yüzden ikinci adım olan randevu oluşturma aşamasını atlamamalısınız. Kliniğimizi arayarak çalışma arkadaşlarımızdan Size uygun bir tarihte randevu oluşturmalısınız.

Transfer ve Konaklama: Reference Aesthetic Saç ekimi kliniği olarak sadece İstanbul içerisinden değil, Türkiye’nin birçok noktasından danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Hatta sağlık turizmi konusunda da oldukça iddialıyız.

Bu alanda ilerleyen dönemlerde Türkiye’den yurt dışına açılan bir kapı niteliği taşıyacağımızı şimdiden görebiliyoruz. Şehir dışından ve yurt dışından gelen tüm danışanlarımızın, ihtiyaç duydukları her konuda kapsamlı bir destek hattımız mevcuttur.

Saç ekimi süreci olarak sizlere devamlı olarak destek ve takviye tedavilerle teknik anlamda neler yapacağınızı sabit periyotlarda söylemekteyiz. Sizlere yardımcı olan ekip ve ekipmanlarımız buna + ekleyecek olursa tamamı doğal vitaminlerden oluşan saç dökülmesini önleyici şampuanımız ile de hizmet sunmaktayız.

Danışanlarımızın isteğine bağlı olarak seyahat süreçlerindeki havaalanı, otel, klinik arası transfer işlemlerini sorunsuzca gerçekleştirebiliyoruz. Bunun yanı sıra otel rezervasyonunuza dair tüm işleyişi de sizin adınıza kontrol edebiliyoruz ve tüm bu süreç içerisinde konforunuzdan asla ödün vermiyoruz.

Randevu Ardından Süreç

Randevunuzu alıp işlemlerinizi bizim kliniğimizde yapmaya karar verdikten sonraki süreç hakkında bilgi edinmek içinizi rahatlatacaktır eminiz. Saç ekim işlemi adına girilen bu yolda ilk gün konsültasyon ve kan testi yapılmaktadır. Bu işlemlerin ardından ertesi gün yaklaşık olarak 6 saat sürecek olan saç ekimi işleminize başlanacaktır.

Bu işlem sırasında lokal anestezi uygulanmaktadır. Saç ekim konusunda sıklıkla yanlış bir düşünce ile karşılaşılmaktadır. Bu operasyonlar genel anesteziden uzak bir şekilde uygulanmakta ve asla cerrahi işlem niteliği taşımamaktadır. Yani minumum acı ile tamamlanmaktadır.

Uygulama sonrasında kullanılacak ilaç ve takviyeler ile kurum uzmanları tarafından ayrıntılı bir şekilde açıklanacaktır. Bu konu da aklınızda herhangi bir karmaşa oluşturmayacaktır.

Kliniğimizde bu bilgileri edindikten sonra ayrılabileceksiniz ve ertesi gün pansuman ve PRP uygulaması için yeniden buluşacağız. Bu buluşmada İlk adım olarak PRP uygulaması gerçekleştirilecektir. Bu uygulamanın ardından bandajlar çıkartılacak ve gerekli pansuman işlemlerine geçilecektir.

Pansuman işlemi de başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra operasyon sonrasına ait bilgilendirmeler yapılacak, gerekli talimatlar verilecek ve saç yıkama uygulamanız ayrıntılı bir şekilde anlatılacaktır.

Tüm prosedürlerin hassas bir şekilde takip edilmesi ile birlikte saç ekim süreciniz sağlıklı bir şekilde sonlanacak ve aynada hayal ettiğiniz görüntüye kavuşmanız için oldukça kısa bir süre kalmış olacaktır.

Diş sorunlarınız için bu linke göz atmanızı tavsiye ederiz. https://www.benimsayfam.net/gece-plagi

(Visited 20 times, 1 visits today)